| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Type lader | Voorbelading |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Deurscharnieren | Links |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Kleurnaam | Platinum Black |
| Deurkleur | Zwart |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
| Droogcapciteit | 6 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Nominale capaciteit (wassen) | 9 kg |
| Wasprogramma's | Kleur, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Mix, Snel, Stoom |
| Droogprogramma's | Wassen en drogen |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 71 dB |
| Duur wascyclus | 228 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 14 min |
| Programmaduur wassen & drogen | 455 min |
| Startvertraging | 19 uur |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Downloadbare extra programma's | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen) | D |
| Water verbruik wassen | 50 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen) | 44 kWu |
| Waterverbruik wassen & drogen | 90 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen en drogen) | 308 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,45 kWu |
| Energiegebruik bij wassen & drogen | 0,308 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Diepte | 565 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 70 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 110 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 74 kg |
Outlet
LG W4WR7096YB Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Zwart D – Showroommodel EWO151SR
LGLG W4WR7096YB, Voorbelading, Vrijstaand, Zwart, Links, Platinum Black, Zwart
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00.
LG W4WR7096YB, Voorbelading, Vrijstaand, Zwart, Links, Platinum Black, Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
11% kortingBetaal 3x €206,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 380413
LG W4WR7096YB. Type lader: Voorbelading, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Zwart. Droogcapciteit: 6 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: A. Energie-efficiëntieklasse (wassen): A, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): D, Water verbruik wassen: 50 l. Diepte: 565 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung WD90DG6B85BE Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit D
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€795,00Huidige prijs is: €795,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SIEMENS WN54G2A7NL WAS-DROOGCOMBINATIE
€999,00 Siemens | 10.5 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BOSCH Serie 6 WNG24405NL Was-droogcombinatie 9/6 kg 1400 rpm
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.049,00Huidige prijs is: €1.049,00. BoschToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Bosch Serie 6 WDU8H541EU Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit E
€1.299,00Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. BoschToevoegen aan winkelwagen






































