| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 8 |
| Deurscharnieren | Links |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Nettocapaciteit vriezer | 213 l |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -15 °C |
| Vriezer temperatuur (max) | -28 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Jaarlijks energieverbruik | 296,46 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 186 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,3 A |
| Pakketgewicht | 60200 kg |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 178,8 cm |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht | |
| Diepte | 545 mm |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
Liebherr SIFNSf 5128 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 213 l F Wit SHOWMODEL EWO29SR
LiebherrLiebherr SIFNSf 5128, 213 l, 10 kg/24u, SN-T, No Frost system, F, Wit
Actie!
€1.899,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.899,00.€1.579,00Huidige prijs is: €1.579,00.
Liebherr SIFNSf 5128, 213 l, 10 kg/24u, SN-T, No Frost system, F, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €526,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378967
Liebherr SIFNSf 5128. Nettocapaciteit vriezer: 213 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 9 uur, Geluidsniveau: 35 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Links. Energie-efficiëntieklasse: F, Jaarlijks energieverbruik: 296,46 kWu. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr IFNe 3924 Plus diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 87 l E Wit
€1.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr IFe 3904 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 101 l E Wit
€949,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IVR1785S Vriezer
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Inventum | Inbouw | 178.00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IVR0881S diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 99 l Wit
€549,00Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Inventum | Inbouw | 88,00 cm hoog | Handmatig ontdooien | VrieskastToevoegen aan winkelwagen









