| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm |
Outlet
Miele Wti 360 Wpm D Lw Wasdroogcombinatie 8-5kg – Koolborstelloos – Powerwash 2.0 – Wifi – 1600t – Wit DHZ4590
Miele
Actie!
€2.099,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.099,00.€1.799,00Huidige prijs is: €1.799,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €599,67 met
(0% rente)
Ontvang €50,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 380885
| Diepte | 63.7 cm |
|---|---|
| Breedte | 59.6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Merk | Miele |
| Kinderslot | Ja |
| Kleur | Wit |
| Digitaal display | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Energieklasse Nieuw | D |
| Taal bedieningpaneel | Duits |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Verkort programma | Ja |
| Type lader | Voorlader |
| EAN | 4002516353270 |
| Vulgewicht (kg) drogen | 5kg |
| Vulgewicht (kg) wassen | 8kg |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F2DV5S7S1E Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit E
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung WD10T534DBE Was-droogcombinatie cm. 60 – wassen 10 kg – drogen 6 kg – wit/zwart
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung WD90T634DBE Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit E
€749,00Oorspronkelijke prijs was: €749,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG LWR9716C6 was/droogcombinatie
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. AEGToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
LG W4WR7096YB Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Zwart D – Showroommodel EWO151SR
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. LGToevoegen aan winkelwagen










