| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm |
Outlet
Sharp Es-ndh014cwb-en Was- Droogcombinatie – Stoomfunctie – 10kg Wassen En 6kg Drogen – 1400t Showroommodel EWO142SR
Sharp
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€559,00Huidige prijs is: €559,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €186,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 380448
| Diepte | 58.2 cm |
|---|---|
| Breedte | 59.7 cm |
| Hoogte | 84.5 cm |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Merk | Sharp |
| Kinderslot | Ja |
| Kleur | Wit |
| Digitaal display | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Energieklasse Nieuw | E |
| Levertijd | 1 werkdag |
| Taal bedieningpaneel | Nederlands |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Type lader | Voorlader |
| EAN | 4550556116480 |
| Vulgewicht (kg) drogen | 6kg |
| Vulgewicht (kg) wassen | 10kg |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Beko HTV7736XSHTM1 Was/droog combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Beko | 7 kg vulgewicht (wassen) | 4 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko HTV8716XMST Was-droogcombinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€689,00Huidige prijs is: €689,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG LWR9716C6 was/droogcombinatie
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. AEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Bosch WDU8H540NL Was/droog combinatie
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. Bosch | 10 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen






