| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Keramisch |
| Soort materiaal (bovenkant) | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 170 x 265 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2600 W |
| Type brander/kookzone 2 | Sudderen |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 2 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1200 W |
| Type brander/kookzone 3 | Sudderen |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Sudder brander/kookzone | 1200 W |
| Normale brander/kookzone | 2000 W |
| Grote brander/kookzone | 2200 W |
| Extra grote hoge-snelheid kookzone | 2600 W |
| Aantal vermogenniveau's | 17 |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7500 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Breedte | 583 mm |
| Diepte | 513 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Diepte verpakking | 750 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 9 kg |
Outlet
Siemens ET645HN17E kookplaat Zwart Ingebouwd Keramisch 4 zone(s) – EWO4014
SiemensIngebouwd, 8000g, Keramisch, 7500W
Actie!
€349,00 Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00.
Ingebouwd, 8000g, Keramisch, 7500W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
29% kortingBetaal 3x €83,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 379929
– Met touchControl worden de kookzones geactiveerd en bediend met een lichte vingeraanraking.
– Ook plaats voor grote pannen op de 21 cm variabele kookzone of bij te schakelen braadzone.
– Het kinderslot vergrendelt alle kookzones tegen onbedoelde handelingen.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
ATAG HI09571EV – Inductiekookplaat
Prijs op aanvraag Atag | Energieklasse A | Elektrisch | 84.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG IKE84441FB Zwart, Grijs Ingebouwd 78 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. AEG | Inductie | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG HKP95510FB Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd Inductiekookplaat zones 6 zone(s) DHZ1092
€1.600,00Oorspronkelijke prijs was: €1.600,00.€1.149,00Huidige prijs is: €1.149,00. AEG | Inductie | 90.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GIGL7235251NL Gaskookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Grundig | Energieklasse A | Gas | 75.00 cm breed | Half geïntegreerdToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ3437
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens KG49EAICA koel-vriescombinatie Vrijstaand 419 l C Roestvrijstaal – EWO4223DHZ
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ300 WM14NKECO5 wasmachine Voorlader 8 kg 1400 RPM Wit DHZ4281
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€488,00Huidige prijs is: €488,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ4530
€1.549,00Oorspronkelijke prijs was: €1.549,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen















