| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Display verlichting | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deur openingshoek | 90° |
| Deurkleur | Zwart, Wit |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 63 l |
| Watertoevoer | Koud |
| Type motor | Borstelloos |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 14 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 73 dB |
| Geluidsniveau (wassen) | 50 dB |
| Wasprogramma's | Koud, Katoen 60 °C, Katoen 90 °C, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Intensief / outdoor, Lingerie, Mix, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifuge, Wol |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 209 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Water Plus | Nee |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Nee |
| Maximale wastemperatuur | 90 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | VarioSpeed, antiVibration™, iQ Drive, waterPerfect Plus |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 62 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,624 kWu |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 68,6 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Gewicht | 68,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, VDE |
Outlet
Siemens iQ300 WM14NKECO5 wasmachine Voorlader 8 kg 1400 RPM Wit DHZ4281
SiemensSiemens iQ300 WM14NKECO, Voorlader, 8 kg, B, 73 dB, 1400 RPM, C
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€488,00Huidige prijs is: €488,00.
Siemens iQ300 WM14NKECO, Voorlader, 8 kg, B, 73 dB, 1400 RPM, C
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
19% kortingBetaal 3x €162,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 376627
Siemens iQ300 WM14NKECO. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 73 dB, Geluidsniveau (wassen): 50 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 848 mm. Energie-efficiëntieklasse: C
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung DV80T5220AE wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€769,00 SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4114C.W/3 wasmachine Voorbelading 11 kg 1400 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096R.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko HTV8734XS01 – Was-droogcombinatie
€839,00Oorspronkelijke prijs was: €839,00.€535,00Huidige prijs is: €535,00. BekoToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ3437
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens KG49EAICA koel-vriescombinatie Vrijstaand 419 l C Roestvrijstaal – EWO4223DHZ
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ4530
€1.549,00Oorspronkelijke prijs was: €1.549,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens Wg44h2meco Koolborstelloze Wasmachine – Antivibration Design – Stil – Energiezuinig | 9kg 1400t DHZ4579
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen


























