| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 208 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 208 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 62 l |
| Vriescapaciteit | 9 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 30 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 165 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 120 W |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 558 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Gewicht | 66,3 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,5 cm |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in doos
Siemens iQ500 KI87SADD0 koel-vriescombinatie Ingebouwd 208 l D Wit
SiemensSiemens iQ500 KI87SADD0, 208 l, SN-T, 35 dB, 9 kg/24u, D, Wit
Actie!
25% korting
€1.399,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.049,00Huidige prijs is: €1.049,00.
Siemens iQ500 KI87SADD0, 208 l, SN-T, 35 dB, 9 kg/24u, D, Wit
Betaal 3x €349,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 330323
Siemens iQ500 KI87SADD0. Totale nettocapaciteit: 208 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 208 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 62 l, Vriescapaciteit: 9 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 165 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Grundig GSN10730XN INOX Koeler
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. Grundig | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG SKE818E1DC koeler
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€889,00Huidige prijs is: €889,00. AEG | Inbouw | 178,00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna KKV655WIT Koeler
€349,00Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Etna | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen









