| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Type motor | Borstelloos |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Hygiëne/anti-allergie, Dagelijkse verzorging, Hand/wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | VarioSpeed, iQdrive |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 633 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Deurdiameter | 32 cm |
Outlet
Siemens WM14N12A wasmachine Voorlader 9 kg 1400 RPM Wit DHZ4469
SiemensSiemens WM14N12A, Voorlader, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Siemens WM14N12A, Voorlader, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378388
Siemens WM14N12A. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 633 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Classic W2086C.W/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Classic W2084C.W/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM A Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096P.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00. AskoToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ3437
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens KG49EAICA koel-vriescombinatie Vrijstaand 419 l C Roestvrijstaal – EWO4223DHZ
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens ET645HN17E kookplaat Zwart Ingebouwd Keramisch 4 zone(s) – EWO4015
€349,00Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€239,00Huidige prijs is: €239,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ500 KG39NAIAU koel-vriescombinatie Vrijstaand Geborsteld staal DHZ4530
€1.549,00Oorspronkelijke prijs was: €1.549,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen



















