| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openingshoek | 163° |
| Deurkleur | Zwart |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Mix, Buiten, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Stain care |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Niet spoelen | Ja |
| Spoelstop | Ja |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Water Plus | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | waterPerfect Plus |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 46 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,46 kWu |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Gewicht | 71,8 kg |
| Deurdiameter | 32 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
Outlet
Siemens WM14UR5EM2 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit EWO3780
SiemensSiemens WM14UR5EM2, Voorbelading, 9 kg, B, 70 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00.
Siemens WM14UR5EM2, Voorbelading, 9 kg, B, 70 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
24% kortingBetaal 3x €176,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 379936
Siemens WM14UR5EM2. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 70 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 848 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
AEG LR8LEIPZIG WASMACHINE VOORLADER 9KG
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. AEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung DV80T5220AE wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€769,00 SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung WW80TA026TE wasmachine Voorbelading 8 kg 200 RPM B Wit
€499,00 SamsungToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Siemens WM14UR5EM2 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit EWO3779
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen






















